Як визначити собівартість креветки у ролі?

Дуже часто люди стикаються з проблемою визначення собівартості продуктів у тій чи іншій страві. Зараз в двох словах опишу як визначити собівартість креветки у ролі?

Зазвичай, ресторани та суші бари використовують тигрову креветку – ось такий хвіст, без голови як на картинці.

собівартість креветки у ролі

Як визначити собівартість креветки в ролі?

Отже, нам не потрібно важити креветки и знати їх вагу. Так як вага продукту завжди будет відрізнятись. Ми будемо вираховувати собівартість від кількості використаних креветок.

Наприклад: Ви закуповуєте завжди1 кг тигрових креветок за 300 грн та маєте 30-32 хвостика. А в рол ми ставимо 2 хвостика. То, собівартість креветки у ролі буде: 300грн/30*2 = 20 грн.

Ось так просто та найкраще вираховувати собівартість креветки у ролі. Можна завжди перераховувати всі креветки, або визначати для себе мінімальну кількість, яка 100% є в 1 кг креветок.

Також, для великого бізнесу можливо така калькуляція не підійде, тому що там обороти в 5000 креветок в день і будуть втрати. А може й ні. Рахуйте правильно для себе. Що б вигідно було саме для Вас.

Моя спільнота “Сушист” в телеграмі – приєднуйся, там я безкоштовно відповідаю на всі запитання, а також є багато людей, які займаються суші справою і завжди щось підскажуть.

Поделиться с друзьями