Як приготувати заправку для суші

Сьогодні розберемо дуже популярну тему у світі суші та ролів. І взагалі японської кухні, а саме: Як приготувати заправку для суші? Як приготувати рисовий оцет для суші в домашніх умовах, або де придбати вже готову, класну, смачну заправку?

Рисовий оцет для суші
Рисовий оцет

Як приготувати заправку для суші в домашніх умовах

Друзі, для приготування смачного рису в японському стилі нам обов’язоково потрібно приготувати рисовий оцет для суші до нього. В домашних умовах будемо використовувати звичайний столовий 9% оцет.

Технологічна карта на 220 г рисового оцету в домашніх умовах:

  1. Оцет 9% – 50 мл
  2. Вода – 50 мл
  3. Цукор – 100 г
  4. Сіль – 20 г

Наливаємо всі інгрідієнти в одну ємність, трішки нагріваємо і дуже якісно перемішуємо. На виході ми отримаємо 220 г смачної заправки для рису на суші та роли, або інші страви японської кухні.

Як ми бачимо, процес приготування дуже простий. І залишається тільки одне питання: Скільки рисового оцету для суші додати у вже зварений рис?

Читайте це у цій статті: “Заправка для суші на 250 г, 500 г і 1000 г готового рису!

Справжній рисовий оцет для суші

В домашніх умовах ми можемо використовувати звичайний оцет столовий і готувати смачний рис. Але для ресторанів, кафе будемо використовувати справжній оцет для суші.

Найкращим варіантом, буде придбання у спеціальних магазинах, які пропонують широкий асортимент продуктів для суші та ролів, японської та інших азіатських кухонь. Я замовляю тут

Все ж таки, після покупки хорошого рисового оцету, у ресторанах та кафе, його ще доводять до правильного смаку.

Технологічна карта, СЕКРЕТНА, для заправки рису в суші-барах (у моїй доставці така грамовочка):

  1. Рисовий оцет – 1 л
  2. Цукор – 1кг
  3. Сіль – 200 г

Ось такий варіант вже готової заправки для смачнющого рису використовую особисто я. А скільки наливати її читайте у статті, що залишав вище, тому переходьте там вся інфа.

Якщо у Вас є будь-які питання — переходьте в ТЕЛЕГРАМ канал, підписуйтесь і задавайте їх в коментарях чи в чатику про суші.

крутим роллы, рисовий оцет для суші
Поделиться с друзьями