Заправка для суші на 250 г, 500 г, 1000 г рису! Справжні грамовки від сушиста.

Скільки заправки для суші на 250 г рису потрібно? В цій статті, я відповім на ці питання. Визначемо грамовки заправки на 250 г, 500 г, 1000 г готового рису. Це питання найпоширеніше серед людей, які готують в перший раз суші. Зараз коротко вам все розпишу.

Якщо у Вас є будь-які питання — переходьте в ТЕЛЕГРАМ канал, підписуйтесь і задавайте їх в коментарях чи в чатику про суші.

Секрети від шефа

Друзі, для смачних суші та ролів нам потрібен хороший і правильний рис. Як приготувати рис для суші, я описав коротенько у цій статті. Єдине що, моя порада, придбати собі маленьку рисоварку. Так, саме рисоварку (не мультиварку). Вона буде варити рис ідеально, завжди.

Чому важливо зварити рис для суші правильно?
Тому що, 30-60% ролу – це РИС. Якщо він буде не смачний, ніяка риба не спасе цей рол.

Смачний рис – це успіх!
Заправка для суші на 250 г 500 г 1000 г рису

Якщо ви зробили заправку для рису за моїми рекомендаціями, то далі потрібно зробити наступні дії.

Заправка для суші на 250 г рису

Після того, як рис зварився, ми його заправляємо заправкою. Якщо ми готуємо вдома, ми ж не будемо варити собі кілограмчики рису. Нам вистачить і 250 г готового рису на 2 роли, що б смачно перекусити і покайфувати:

  1. На 250 г готового рису додаємо 37 г заправки для суші.
  2. Гарно і дуже лагідно перемішуємо, поки не відчуєте, що рис перемішується вже важковато.
  3. Накриваємо харчовою плівкою і даємо охолонути.
  4. Можемо готувати суші та роли.

Заправка для суші на 500 г рису

Ми вирішили приготувати вдома 500 г рису для суші, тоді наші дії будуть такі:

  1. На 500 г готового рису додаємо 74 г готової смачної заправки для суші.
  2. Замішуємо ніжно рис та заправку.
  3. Накриваємо і даємо охолонути.

Все, у нас буде 575 г смачного трису для суші з якого можете приготувати і роли, і нігірі та гункани. В моєму блозі знайдіть собі рецепт і просто повторіть. Буде мега смачно!

Заправка для суші на 1000 г рису

Ну це ми вже приготуємо рису на цілу компанію. В середньому на 1 рол йде – 130 г рису. Рахуйте 10 ролів з цього рису можна накрутити.

  1. На 1000 г готового рису додаємо 150 г нашої заправки для рису.
  2. Перемішуємо ніжно і до поки не відчуємо, що рис почав липнути тянутись(30 сек займає замішування)
  3. Чимось накриваємо. Найкраще харчовою плівкою і даємо охолонути.

Все, крутим смачні роли.

Як зберігати готовий рис для суші?

Зберігати готовий рис для суші можна не довше 1 дня. Тобто, якщо Ви зварили рис вранці – використовуємо його цілий день спокійно. На слідуючий день погані і недобросовістні доставки його також використовую у суші, але не можна, він вже трішки суховатий стає. Так, можна його використати у ВОК стравах, без проблем.

А от для ролів та суші, робим свіжий рис. Він м’ягенький, соковитий і дуже смачний в перший день і виходять смачні круті роли!

Якщо рис заправити правильно

Як я зберігаю готовий рис для суші? – Особисто у нас, вариться вранці певна кількість рису і бокс накривається харчовою плівкою плотно, що б лишній раз повітря не попадало і не виходила волога з рису. І коли приходять замовлення – беремо скільки потрібно з боксу. І майже кожен день, ми варимо рис двічі. Чому? До обіду закінчується рис звариней вранці. А в обід варимо рис на вечір. Таким чином рис завжди супер свіжий і класний. Але це не зручно і запарно. Дозволяється наварити вранці на цілий день. Але є моменти, коли ця куча величезна рису не продається і просто пропадає.

Я думаю, кожен розібрався скільки заправки для рису потрібно додати у зварений рис.

Якщо у Вас є будь-які питання — переходьте в ТЕЛЕГРАМ канал, підписуйтесь і задавайте їх в коментарях чи в чатику про суші.

Поделиться с друзьями