Технологічна картка для преміум ролів. Топ Каліфорнія

Сьогодні, 18 травня 2023 року, я починаю викладати для вас, друзі, тех.картки., а саме технологічна картка для преміум ролів. Можете їх спокійно використовувати у своїх закладах або готувати вдома. Також можу допомогти з розробкою меню, технологічних карток, фото меню. Пишіть у телеграм.

Я Вам рекомендую придумати гарну назву для цього ролу самостійно. Під свою тематику і фантазію. Чим гарніша і цікавіша назва для преміум рола, тим краще. Але, можна взяти класичну назву по типу “Преміум каліфорнія з міксом снігового крабу”

Технологічна картка для преміум ролів. Рол Каліфорнія з міксом снігового крабу:

Технологічні картки для преміум ролів
Каліфорнія з Крабовим міксом
 1. Норі – 1 шт
 2. Рис – 150 г
  Всередині:
 3. Сир – 60 г
 4. Огірочок – 30 г
 5. Авакадо – 20 г
 6. Мікс снігового крабу. Рецепт у цьому записі.
 7. Горіховий соус – 10 г
  Зверху на ролі
 8. Ікра Тобіка/Масаго – 50 г

Чому ми, сушисти, називаєм такі роли “Преміум ролами”? Відповідь дуже проста: – Це кількість продуктів і їх якість, як вони поєднуються, як пакуються і як доіжають до улюблених клієнтів. Тільки у цьому ролі використовується 8 інгрідієнтів, а також мікс крабу, який також замішується з різними соусами. Тому продуктів по факту ще більше.

Для преміум сегменту, також важливим є пакування вже готової продукції. Ви повинні продумати кожну деталь доставки, що б клієнту сподолось усе. Від відкриття пакуночка до вживання ваших крутих, смачних ролів та суші.

Якщо у Вас є будь-які питання — переходьте в ТЕЛЕГРАМ канал, підписуйтесь і задавайте їх в коментарях чи в чатику про суші.

Поделиться с друзьями